0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.
Sot, ajo ka postuar një fotot ku shihet se dje e ka festuar Shën Valentinin e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja dhe pamja e saj ./ORAinfo/

SHPËRNDAJE