0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sapo ka publikuar dy foto ku shfaqet me joshëse se kurrë me parë.

E veshur me një fustan të zi, Nora do t’i shkrijë të gjithë me pamjen e saj. Sa me fat që është Roberti që e ka grua. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE