0

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të përfolura kosovare.

Përveç me zërin e saj, është paraqitja e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil ajo që e bën edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë Nora duket se ka shtuar shumë peshë dhe këtë e kemi vërejtur në fotot që i ka publikuar.

E në një foto që e ka publikuar sot, Nora ka veshur rroba të gjera mirëpo prapë mund të vërehen kilogramët e tepërt./ORAinfo/

SHPËRNDAJE