0

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, ajo komentohet shumë për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me publikime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në fustan të gjatë e të zi, mirëpo, kilogramët që i shtuar së fundi po marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE