0

Nora Istrefi një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Së fundi Nora ka publikuar disa foto ku shfaq linjat e saj përfekte.

E veshur me trenerka të kuqe, Nora Istrefi shfaqet një bishë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE