0

Nora dhe Roberti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE