0

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet bukur, si me grimin, flokët, ashtu edhe me veshjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE