0

Nora Istrefi është njëra nga këngëtaret më joshëse që ka skena muzikore.

Përveç zërit të talentuar, ajo shquhet dhe për stilin dhe sharmin që e posedon.

Sot, ajo feston ditëlindjen ku mbushi plotë 35 vite jetë.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, grimeri Arber Bytyqi i bëri një urim të veçantë.

“Urime ditëlindja Norushe”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

SHPËRNDAJE