0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Por duket se çifti janë duke i kaluar pushimet në Amerikë pranë njëri-tjetrit.

Ditë me parë Roberti ka udhëtuar për Amerikë, ndërsa dje rrugën për Amerikë e ka marrë edhe Nora Istrefi e shoqërua nga vajza e saj, Renne dhe Era Istrefi.

Në postimet e fundit të Norës dhe Robertit shihen se të dy janë në të njëjtin vend.

Madje Roberti i ka bërë tag një video Norës.

A është ky një sinjal se ata tashmë janë ribashkuar, këtë do ta kupjmë shumë shpejt.

Më poshtë i gjeni disa foto të publikuar nga Nora dhe Roberti nga i njëjti vend në Amerikë… /ORAvip/

SHPËRNDAJE