0

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare.

Përveç muzikës, ajo që e bën edhe më të komentuar në publik janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo në këtë kohën e fundit ka shtuar shumë peshë dhe këtë e kemi vërejtur në fotot që i ka publikuar.

Mirëpo, duket se ajo e ka marrë menjëherë veten, sepse sot ka postuar një foto ku shihet në top-formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE