0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër femrat më të pëlqyerat nga publiku shqiptar.

Që nga moment i daljes në skenë, ajo ka sjellë vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Ajo po ashtu është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot Nora ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë një vallëzim provokues. Kaq joshëse shfaqet ajo edhe kësaj radhe. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE