0

Nora Istrefi është këngëtarja shqiptare e cila për shumë vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me hite.

Ajo përveç me këngët e saj u bë shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Tiranë dhe është veshur me një fustan të zi e të ngushtë e që e bën të duket edhe më tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE