0

Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë aktive në skenën tonë muzikore.

Pas publikimit të këngës, duket se Nora ka marr pushim dhe këto ditë po I kalon me familjen e saj e në çanti me vajzën e saj, Renenë, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një panmje ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE