0

Që në daljen e parë në skenë, Nora Istrefi u bë më e pëlqyera e publikut.

Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur edhe për linjat e saj trupore dhe për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Nora nuk heziton të ndajë me ndjekësit në Instagram momente nga jeta e saj private e profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet e ai që merr gjithë vëmendjen është stili i saj ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE