0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/nora-mp4-39″]

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e të gjatë.

E gjithë vëmendjen e merr barku i saj ‘petë’.

Në këto imazhe, shihet se Nora ka humbur goxha peshë. /ORAvipa/

SHPËRNDAJE