0

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Nora ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në kompletet më të bukura.

Mirëpo, duket se këtë kohë Nora ka shtuar shumë peshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE