0

Nora Istrefi e pranon publikisht: Më mungon.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është duke e shijuar jetën si një nënë ‘single’.

Mbrëmjen e djeshme ajo është argëtuar me mikeshat e saj ndërsa sot tregoi se po i mungon shumë një person.

“Nita ime më mungon”, ka shkruar Nora pranë postimit të fotografisë në Instagram. Nita është motra e Norës dhe ato janë të lidhura shumë me njëra-tjetrën.

Nita dhe Nora përngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

SHPËRNDAJE