0

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare.

Përveç muzikës, ajo që e bën edhe më të komentuar në publik janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e sja.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje plot stil, mirëpo vëmendjen merr grimi i saj jo i përshtatshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE