0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në videon e fundit ajo është shfaqur më atraktive se asnjëherë më parë.

A është kjo një përgjigje për Robertin, pasi ai konfirmoi lidhjen e re?!/ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/nora-istrefii-mp4″]

SHPËRNDAJE