0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që u bë e njohur në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Ajo është edhe shumë e përkushtuar në familjen e saj e këtë e shohim në fotot që I poston në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar salcë bolonjeze për familjen e sa./ORAinfo/

SHPËRNDAJE