0

Robert Berisha dhe Nora Istrefi është një ndër çiftet më të përfolura të publikut.

Ata janë të martuar tash e disa vite dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Roberti ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzën në çerdhe e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e Renesë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE