0

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur me shoqet e saj.

Të gjitha po duken si zonja të vërteta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE