0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Por, duket se problemet e tyre kanë marr fund, pasi Nora ka shpërndarë projektin e ri të Robertit.

A mund të jetë ky një konfirmim për bashkimin e tyre?/ORAvip/

SHPËRNDAJE