0

Nora dhe Era Istrefi janë shumë të dashura për publikun tonë dhe jo vetëm.

Që të dyja njihen për talentet e tyre dhe dominimin në skenën muzikore, përcjell ORAinfo.

Gjatë kthimit të Erës nga Amerika ajo po kalon shumë kohë me familjen e saj e veqanërisht me Norën.

Në një postim të fundit në Instagram ato kanë dalë së bashku dhe detaji që po merr vëmendjen është veshja e tyre e njejtë edhe pse Era thekson se ka qenë rastësi.\ORAinfo\

SHPËRNDAJE