0

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo, nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e në veçanti në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe që po duket më bukur se kurrë.

Me këtë veshje dhe me zbulimin të trupit me shumë se ç’duhet, ajo do ta ‘kallë’ edhe burrin e saj, Robert Berishën. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE