0

Robert Berisha vazhdon të jetë shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Për një kohë të gjatë ai ishte anëtar i band-it të Sinan Vllasaliut, këngëtarit të njohur nga Kosova, shkruan ORAinfo.

Ai për pak kohë bëri bujë të madhe në media.

Roberi dhe Nora janë martuar vite më parë ku dasma e tyre bëri bujë të madhe në media nga martesa e tyre kanë një vajzë Rene.

Artisti është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot Roberti përmes një postimi ne instastory si duket ka bërë një dhuratë të shtrenjt për Norën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE