0

Nora dhe Roberti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Roberti ka publikuar një foto shumë të ëmbël me vajzën e tij. Kjo pamje do ta ‘shkri’ Norën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE