0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që u bë e njohur në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi ajo ka postuar shumë foto ku shihet se po shëndoshet shumë, dhe kjo duket se nuk po e pengon pasi sot ajo po ha një ushqim me shumë kalori./ORAinfo/

SHPËRNDAJE