0

Nora Istrefi dhe Roberti Berisha ka vite që janë martuar. Atë nga kjo martesë e kanë edhe një vajzë, Rene.

Por ka kaluar një kohë e gjatë që kur Nora dhe Roberti nuk janë parë bashkë me as në organizime e as nuk kanë postuar foto pranë njëri –tjetrtit. Madje edhe vajzën kur e qesin me shetit ata nuk shihen bashkë, përcjell ORAinfo.

E në një intervistë për mediat nga Shqipëria, Nora Istrefi vecëse e ka paralajmëruar ndarjen nga Roberti.

E pyetur se cfarë mendon ajo për deklaratat me Robertit për Tunënë, Nora ka thënë se nuk ka qenë dakord që ai të flasë për Tunën.

“Jo nuk jam dakord sepse unë nesër edhe nëse nuk do jem me Robertin, ai mbetet babai i fëmijës tim të shtrenjtë, kështu që pavarësisht se çfarë do ndodhë, se jetës nuk i dihet, unë e respektoj Robertin shumë. Unë ja dua të mirën Robertit dhe nuk jam dakord”, ka qenë përgjigja e Norës, duke aluduar se raportet e tyre nuk janë në nivelin e duhur, duke paralajmëurar edhe ndarjen me të.

Ka kohë që Nora nuk i pëlqen fotot e Robertit, duke shtuar edhe me shumë dyshimet se ata nuk janë më bashkë.

A janë duke folur Nora dhe Roberti këtë do ta kuptojmë shumë shpejt. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE