0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar më muzicientin e njohur Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Sot, meqë Nora është tejet aktive në rrjete sociale, ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi, dhe me një pamje mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE