0

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare që nga paraqitja e saj e parë.

Ajo dhe burri i saj Roberti janë dy prej personazheve pothuajse më të komentuar nga mediat shqiptare, përcjell ORAinfo.

Nora dhe Roberti jetojnë në Prishtinë, së bashku me vajzën e tyre dhe që të dy ushtrojnë profesionin e muzikës.

Krahas kësaj, që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, e sot Nora ka postuar një video ku shfaqet duke pirë kafe me një mike të saj.

Nora shfaqet me një kapele dhe pa grim. Me këtë pamje, Nora duket person tjetër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE