0

Nora Istrefi po e shijon tani suksesin e këngës që publikoi para pak ditëve me motrën e saj, Erën.

Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Mbrëmë, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë bashkë me këngëtaren e mirënjohur, Jehona Sopin dhe e cila duket se ka ndryshuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE