0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që në publik u bë e njohur që në daljen e parë.

Ajo komnetohet shumë sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe plot tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Nora nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga vetura e saj, mirëpo, kështu pa grim Nora po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE