0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar më muzicientin e njohur Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Nora sot, është bërë gati për një klip të ri me Era Istrefin, e pamja e saj më ‘mahnitëse’ se kurrë e bëjnë Norën një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE