0

Mbrëmë në familjen e vajzës së Shyhrete Behlulit ka pasur edhe një festë të madhe për lindjen e djalit.

Njomza ka organizuar festë madhështore për djalin dhe për këtë ajo ka ftuar shumë miq e familjarë, përcjell ORAinfo.

E që të gjithë kanë publikuar foto e video të ndryshme për të na treguar atmosferën atje.

Në një video që e ka publikuar Labiton Gashi shihen Njoma me burrin duke vallëzuar për djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE