0

Njomza Martinaj është emri i grimeres shumë të njohur kosovare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohu, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Njomza është shumë e komentuar sidomos për paraqitjen e saj gjithmonë plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka marrë veten pas lindjes dhe po duket në top formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE