0

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo përveç si vajza e këngëtares, u bë e njohur edhe si grimere shumë profesioniste shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Njomza komentohet shumë edhe për jetën e saj private.

Ajo para pak muajve lindi një djalë pas dy vajzave dhe për këtë organizoi dy festa madhështore.

Sot, Njomza publikoi foton e parë me djalin, mirpëo, kilogramët e tepërt të Njomzës morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE