0

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po e arrin vetë si grimere shumë e njohur, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ajo lindi një djalë, dhe për këtë ajo ka organizuar dy festa madhështore.

E sot, Njomza ka postuar edhe një fotot nga festa e fundit ku ajo shkëlqeu në fustan të kaltër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE