0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

U bë tejet e njohur që nga martesa me djalin e këngëtares dhe tani është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar, Learta nuk heziton të postojë imazhe të shumta në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet kunata e saj e rregulluar dhe e veshur kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE