0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Reja e Shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Por, asnjë postim nuk kemi parë në natën kur kunatat dhe vjehrra e saj ishin në festën e ditëlindjes së djalit të Njomzës.

Në fotografitë e festës të postuara më pas, Learta nuk shihet askund.

A thua pse nuk ishte ajo pjesë e kësaj feste?!/ORAvip/

SHPËRNDAJE