0

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirenjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo para dy ditësh organizoi një festë madhështore për lindjen e djalit, shkruan ORAinfo.

Ndonëse kishte shumë të ftuara, ato që morën gjithë vëmendjen janë familjarët e saj.

E sodomos, Learta, e cila ka shkëlqyer me veshjen sin use.

Dhe sot, Njomza ka postuar një foto të Leartës pasi e ka rregulluar atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE