0

Njomza Salihu Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe tani shumë e përfolur në publik.

Ajo është grimere profesioniste dhe shumë e suksesshme në punën e saj, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk heziton që ta ekspozojë jetën e saj në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E të njëjtën e bvn edhe motra e saj Engji e cila sot ka publikuar një video të Njomzës ku shihet e veshur dhe rregulluar si kurrë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE