0

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media në rozë.

Ajo u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si një grimere shumë profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo është rregulluar për të dalë, e gjithë vëmendjen merr fustani që e ka marrë në dyqanin e Egzona Muqiqit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE