0

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, e që poashtu është edhe grimere tejet e njohur.

Ajo para pak ditësh lindi djalë, e duket se familja e saj janë gëzuar shumë për këtë, përcjell ORAinfo.

E gjithë familja e këngëtares ka bërë pastime të shumta, dhe tani erdhi edhe një postim nga Njomza.

Por në vend që të publikonte djalin, ajo ka postuar një foto me të cilën i aka uruar shoqes së saj ditëlindjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE