0

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore shqiptare.

Përveç që është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku, edhe jeta e saj private diskutohet shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Para pak ditësh, vajza e saj e madhe Njomza ka lindur djalë, e Shyhretja dhe familja e saj kanë postuar foto për të treguar sa shumë janë gëzuar.

E sot, duket se Njomza po kthehet në shtëpi e familja e saj nuk ka hezituar t’ia bëjë një surprizë asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE