0

Ajo është një ndër grimeret më të pëlqyera kosovare.

Njomza Martinaj u bë e njohur për publikun fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, Njomza gjithmonë vishet e rregullohet si të ishte vajzë e re.

Sot, ajo ka shkuar në punë me veshje plot stil dhe e rregulluar bukur, mirpëo, ajo që mori gjithë vëmenjdjen janë flokët e saj të pa rregulluara./ORAinfo/

SHPËRNDAJE