0

Njomza Martinaj është një emër shumë i përfolur ën publik e në media.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behluli dhe më vonë famën e madhe e arriti vetë si grimere shumë profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku nuk heziton ta ekspozojë punën që bën në sallonin e saj.

Sot, ajo ka shtruar një iftar për të gjitha punëtoret e saj e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE