0

Learta Jakupi është një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur nga martesa me djalin e këngëtares, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta komentohet shumë sidomos për raportin që e ka me motrat e burrit dhe që nuk heziton ta transmetojë në rrjete sociale.

Sot, motra e madhe e burrit, Njomza ia ka dhuruar nipit një palë patika dhe kjo duket se e ka gëzuar shumë Leartën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE