0

Njomza Salihu Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Përveç që u bë e njohur si vajza e këngëtares ajo famën e madhe e arriti vetë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza është shumë e përfolur për jetën e saj private, ku është e martuar dhe ka tre fëmijë.

Së fundi, vajza e saj e madhe, Elira ka publikuar një foto ku shihet duke vozitur një veturë super-luksoze, e që si duket ia kanë blerë prindërit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE