0

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo njihet si një grimere shumë e zonja dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë mirëpo, në foton që e ka postuar ajo shikimin duket se e ka përqendruar diku tjetër e jo në kamerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE